Roxanne McKee

6,7
1 361 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Roxanne McKee

Piękna ona jest i świetnie gra w serialu Gra o tron

kinga45

j.w.

kinga45

Z tym świetnym graniem to bym nie przesadzał, ale fakt faktem, że jest bardzo hipnotyzująca i dobrali ją do roli doskonale.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Decepticon

Racja. Musiałem obejrzeć tę scenę drugi raz, żeby powiedzieć coś o jej grze aktorskiej. Bo za pierwszym razem patrzyłem się w ekran jak debil. Piękna, zmysłowa, tajemnicza, urocza. Znalazłbym jeszcze 150 innych przymiotników, ale idę oglądać następny odcinek : )

kinga45

jest idealna, śliczna, czarująca...

kinga45

Racja, piękna jest. Szukając w obsadzie tej aktorki nie mogłem za cholerę jej znaleźć. Była tylko Irri i Doreah, pierwsza aktorka wyglądała inaczej, a Roxy McKee która gra Doreah była na zdjęciu filmwebowym tak brzydka, że nie mogłem uwierzyć, że to ona. Dopiero GoogleGrafika mi uświadomiła, że to ona. Filmweb powinnien zmienić jej zdjęcie główne.

kinga45

Cudownaaaaaaaaaaa :D

kinga45

no zbyt dużego pola manewru to nie miała, żeby się wykazać umiejętnościami aktorskimi.. ale fakt, jest ładna

kinga45

ładna , zgadzam sie ze wszystkimi powyzej , a przede wszystkim hipnotyzująca :D

użytkownik usunięty
kinga45

wziął bym ją za żonę bez zastanowienia ; P trzy lata się uczyła jak zaspokajać mężczyzn ile ona musi umieć ? :)

He he.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones