PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=658854}
7,6 168
ocen
7,6 10 1 168
Sonic Adventure 2
powrót do forum gry Sonic Adventure 2

Złe dane

ocenił(a) grę na 7

Jest to gra z 2001 roku, z konsoli Sega Dreamcast, chwilę później wyszła na Nintendo Gamecube.
REEDYCJA z 2012 roku, wyszła na PS3, X360 i PC.

ocenił(a) grę na 9
Indrid_Cold_84

Szkoda że reedycje są tylko przez dystrybucję cyfrową :(. Zawsze ufałem pudełkom

ocenił(a) grę na 7
NeoMetalSonic

Nie tylko Ty wolisz pudełka;) Lepsze takie reedycje niż żadne, oryginał z DC/GC można sobie w pudełku kupić za to:) Myślę jednak że jak się tych reedycji trochę uzbiera, to wrzucą je na jedną płytę bluray i taką kolekcję sprzedawać będą, wcześniej czy później. Coś na wzór Sega Mega Drive Ultimate Collection, tylko z Dreamcasta, byłoby fajnie.

ocenił(a) grę na 9
Indrid_Cold_84

Albo kiedyś wydadzą Sonic Adnventure 3 i dadzą dwa poprzednie w jednym opakowniu :))

ocenił(a) grę na 7
NeoMetalSonic

Jestem za:) DC forever!

ocenił(a) grę na 9
NeoMetalSonic

Fajnie by było jakby wydali tego Sonic Adventure 3 jednak jest na to mała szansa bo po nim ani widu ani słychu (może to dobrze kto wie?) tera to Sega bardziej poszła w ilość a nie w jakość jedynie Generations słyszałam że wyszło dosyć dobrze i coś o Lost World że to też jedna z dobrych nowych gier o Sonic'u (widać nauczyli się na błędzie z 2006 ;D) tak więc mam nadzieję że przestaną za bardzo eksperymentować i dawać dziwaczne krzyżówki Sonic'owi bo jedynie krzywdzą tą dobrą markę postać jak i maskotkę swojej firmy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones